Medycyna estetyczna
  1. Home
  2. Specjalizacje
  3. Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna Gdańsk

Poczucie piękna i harmonia z własnym ciałem stanowią podstawę naszego zadowolenia z życia. To one kreują pewność siebie i wpływają na jakość relacji z otoczeniem. W odpowiedzi na te potrzeby powstała Klinika Bałtycka, gdzie dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć medycyny, wcielamy w życie piękno każdego dnia.

Doskonałość poprzez doświadczenie

Nasz zespół to cenieni specjaliści w dziedzinie medycyny estetycznej. Każdy z lekarzy posiada wieloletnie doświadczenie, które gwarantuje pożądany efekt i bezpieczeństwo zabiegów. Ich nienaganna precyzja i zaangażowanie w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, do tego harmonijne i pełne uroku wnętrza Kliniki - tworzą niepowtarzalny klimat, w którym każdy poczuje się wyjątkowo.

Najwyższej klasy preparaty i nowoczesne technologie

W naszej ofercie znajdą Państwo tylko sprawdzone, certyfikowane produkty najwyższej klasy, które gwarantują bezpieczeństwo i długotrwałe efekty. W połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem medycznym, oferujemy zabiegi na najwyższym poziomie – światowym poziomie.

Orientacja na pacjenta – Twoje potrzeby na pierwszym miejscu

Rozumiemy, że decyzja o poddaniu się zabiegom medycyny estetycznej jest dla wielu osób poważnym krokiem. Zwłaszcza jeśli specjalistę, który ma go przeprowadzić oraz miejsce wybiera się po raz pierwszy. Dlatego stawiamy na pełen profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie współpracy – od pierwszej konsultacji, przez dobór odpowiedniej metody leczenia, aż po opiekę po zabiegu. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i poczucie, że dokonałeś właściwego wyboru. Stawiamy na długofalowe relacje z naszymi pacjentami – to na takich zależy nam najbardziej.

Zabiegi medycyny estetycznej Gdańsk

Nasza klinika to nie tylko miejsce, gdzie podkreślisz swoje naturalne piękno. To przestrzeń, w której zyskasz pewność siebie, odnajdziesz harmonię z własnym ciałem i przekonasz się, że piękno nie jest tylko domeną młodości, ale także rezultatem świadomych decyzji i profesjonalnej opieki.

 

Nasza oferta jest wyjątkowa, bo Ty jesteś dla nas wyjątkowa.

Zabiegi

Arrow Offer
Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową
Arrow Offer
Modelowanie kształtu nosa kwasem hialuronowym
Arrow Offer
Usuwanie krępek żółtych na powiekach dolnych i górnych
Arrow Offer
Nici PDO/PLLA
Arrow Offer
Leczenie bruksizmu
Arrow Offer
Wolumertia
Arrow Offer
Laser frakcyjny CO2
Arrow Offer
Stymulatory tkankowe
Arrow Offer
Lipoliza iniekcyjna
Arrow Offer
Wypełniacze
Arrow Offer
Botoks - zabiegi przeciwzmarszczkowe
Arrow Offer
Osocze bogatopłytkowe
Arrow Offer
Lipotransfer
Arrow Offer
Peeling medyczny

Klinika Bałtycka

Gdańsk, ul. Sucha 39A lok. 103

+48 575 772 999

recepcja@klinikabaltycka.pl