Chirurgia plastyczna
  1. Home
  2. Specjalizacje
  3. Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna Gdańsk

Czasami zdarzają się przypadki, gdy ingerencja chirurga plastycznego jest niezbędna dla zachowania komfortu życia oraz poczucia piękna. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci przezwyciężyć defekty urody czy zdrowotne, które negatywnie wpływają na Twoje samopoczucie.

 

W Klinice Bałtyckiej znajdziesz lekarzy chirurgów z wieloletnim doświadczeniem, cieszących się renomą w Trójmieście, a nawet w kraju. Pracujemy według najwyższych standardów operacyjnych i norm bezpieczeństwa. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy efekt i komfort każdej medycznej procedury. Nowoczesna chirurgia plastyczna to także szybka rekonwalescencja i powrót do normalnego funkcjonowania.

Chirurdzy plastyczni Gdańsk

Z pasją podchodzimy do naszej pracy, nieustannie rozwijając swoje umiejętności medyczne - manualne, ale i komunikacji z pacjentem. W tak szybko rozwijającej się dziedzinie medycyny jak chirurgia plastyczna, udział w szkoleniach, kursach i konferencjach to podstawa rozwoju każdego lekarza oraz świadczenia usług zgodnie z najnowszą technologią – zarówno w zakresie sprzętu, preparatów oraz metod.

U nas zawsze pacjent jest najważniejszy!

Każdy zabieg rozpoczyna się od dialogu z pacjentem. Poczuj się u nas wyjątkowo – wysłuchany i zrozumiany. Korzystamy z preparatów i technologii najwyższej jakości. To bezpieczeństwo jest priorytetem w każdej realizowanej procedurze. Jeśli pewne części ciała czy też twarzy, sprawiają, że się wstydzisz, wzbudzają niechęć lub nawiązują do przykrych zdarzeń z przeszłości – nasi specjaliści oraz oferowane zabiegi pomogą Ci to zmienić.

Klinika Bałtycka

Gdańsk, ul. Sucha 39A lok. 103

+48 575 772 999

recepcja@klinikabaltycka.pl