dr n. med. Irina Borisovich

chirurg, chirurg naczyniowy

Absolwentka Akademii Medycznej w Woroneżu (Rosja), w której uzyskała specjalizację z zakresu Chirurgii Ogólnej. Na tej samej uczelni kontynuowała studia doktoranckie – praca doktorska dotyczyła zagadnień chirurgii naczyniowej. Pracowała jako adiunkt w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Akademii Medycznej w Woroneżu.


Po przyjeździe do Polski uzyskała w 2006 r. kolejną specjalizację z zakresu Chirurgii Ogólnej, a w 2013 roku specjalizację z zakresu Chirurgii Naczyniowej.


Od 1995 r. pracowała w Oddziałach Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Naczyniowej pomorskich szpitali (Szpital Specjalistyczny św. Wojciecha, Szpital Kolejowy, Szpital Specjalistyczny w Wejherowie, Swissmed). Obecnie pracuje w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Gdańskiego Centrum Sercowo-Naczyniowego w Gdańsku (budynek Swissmed).


Posiada wieloletnie doświadczenie potwierdzone licznymi certyfikatami w zakresie flebologii. Wykonuje zabiegi usuwania wewnątrznaczyniowego żylaków kończyn dolnych, wykonuje badania usg dopplerowskie układu żylnego i tętniczego.


Pani doktor stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach naukowych w Polsce i za granicą.


Dużym zainteresowaniem cieszą się wykonywane przez Panią Doktor zabiegi z zakresu chirurgii skóry oraz medycyny estetycznej. Przede wszystkim zabiegi liftingujące oraz laseroterapia.

Logo Icon 1

Umów wizytę do tego specjalisty

Znany Lekarz

Klinika Bałtycka

Gdańsk, ul. Sucha 39A lok. 103

+48 575 772 999

recepcja@klinikabaltycka.pl